برگزاری عصر شعر دیدار در زمستان در شهرستان لردگان

ساخت وبلاگ
چکیده : عصر شعر دیدار در زمستان ویژه ی شب یلدا در شهرستان ... با عنوان : برگزاری عصر شعر دیدار در زمستان در شهرستان لردگان بخوانید :

عصر شعر   دیدار   در   زمستان   ویژه ی شب یلدا در   شهرستان     لردگان   برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، به همت انجمن شعر و ادب لردگان و اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، روز چهارشنبه 28 آذر ماه سال جاری ویژه برنامه ی ادبی با عنوان دیدار در زمستان به مناسبت شب یلدا، رأس ساعت 17 بعد از ظهر در سالن آمفی تئاتر اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان برگزار گردید.

در این برنامه که با حضور مسئولین ادارات، شاعران محلی، خوانندگان، هنرمندان و علاقه مندان به شعر و ادب شهرستانی و استانی برگزار شد برنامه های شاد و متنوعی اجرا گردید. در این دورهمی ادبی برخی از شاعران محلی همچون علی شیخی، فخر الدین سعیدی، یوسف برزویی، مهرداد مولایی، اسماعیل منصوریان، حشمت الله اسماعیلی، صادق امیری شیرانی، مصیب میرزایی، اقبال طهماسبی گندمکاری، زیبا موسوی و ...به شعر خوانی پرداختند و همچنین خوانندگان محبوب شهرستان لردگان همچون سید موسی موسوی، امیر سیاوش فرهادی، سید اکبر موسوی، سعید حاجی پور و ... آواز خوانی کردند.

خاطر نشان می شود در ادامه ی این برنامه علی شیخی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان در خصوص شب یلدا مطالبی را بیان داشتند و ابراز امیدواری کردند که به زودی شاهد   برگزاری   یازدهمین جشنواره ی شاهنامه خوانی و نقالی زاگرس نشینان به عنوان یک رویداد فرهنگی بزرگ و بسیار مهم در شهرستان لردگان خواهیم بود.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : يکشنبه 9 دی 1397 ساعت: 15:51