افتتاح نمایشگاه کتاب با تخفیف 50 درصد در شهرستان لردگان

ساخت وبلاگ
چکیده : نمایشگاه, کتاب, مهر در سالن نگارخانه ی مهر ولایت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان, لردگان, ... با عنوان : افتتاح نمایشگاه کتاب با تخفیف 50 درصد در شهرستان لردگان بخوانید :

نمایشگاه, کتاب, مهر در سالن نگارخانه ی مهر ولایت اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان, لردگان, افتتاح, گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان, لردگان,، علیرحم شیخی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان, لردگان, با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته ی وحدت و همچنین گرامیداشت هفته ی بسیج، نمایشگاه, و فروشگاه کتاب, به همت « کتاب,سرای مهر لردگان,» در موضوعات مختلف از جمله مذهبی، تاریخی ، فرهنگی، روانشناسی، حقوقی، کمک درسی و کودک و نوجوان در بیش از 700 عنوان کتاب, قریب به 3000 جلد کتاب, به مدت یک هفته  با تخفیف, تا 50 درصد, از تاریخ 6 آذر ماه لغایت 13 آذر ماه در سالن نگارخانه ی مهر ولایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان, برپا می باشد. 

خاطر نشان می شود: در مراسم افتتاح,یه این نمایشگاه, حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی تاجزاد امام جمعه ی شهرستان, و جمعی از مسئولین و فعالان حوزه ی فرهنگ و ادب حضور داشتند.

لازم به ذکر است: علاقه مندان می توانند از تاریخ 6 لغایت 13 آذر ماه از ساعت 8 صبح لغایت 17 عصر از این نمایشگاه, بازدید کنند.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 8:34