برگزاری جام باشگاه های کتابخانی کودک و نوجوان در شهرستان لردگان

ساخت وبلاگ
چکیده : جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در شهرستان لردگان با معرفی باشگاه کتابخوانی برتر به کار خود پ... با عنوان : برگزاری جام باشگاه های کتابخانی کودک و نوجوان در شهرستان لردگان بخوانید :

جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در شهرستان لردگان با معرفی باشگاه کتابخوانی برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، روز شنبه 4 آذر ماه 96 اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان با حضور مسئولین ادارات شهرستان،نویسندگان شهرستانی، اعضای برخی از باشگاه های کتابخوانی و پروین پناهی نویسنده برتر کشوری در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان لردگان برگزار گردید. 

در ابتدای جلسه علیرحم شیخی رئیس ستاد جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، ضمن خیر مقدم گویی به مدعوین جام، درباره روند برگزاری جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان توضیحاتی را ارائه دادند. در ادامه پروین پناهی نویسنده برتر کشوری ضمن ابراز خرسندی از اینکه در جمع مردم مهمان نواز بختیاری هستند برگزاری جام باشگاه های کتابخوانی در مناطق محروم را تحسین کردند و ابراز امیدواری کردند در سال های آتی روند کتابخوانی و افزایش سرانه ی مطالعه در بین کودکان و نوجوانان شهرستان ها و در نتیجه کل کشور افزایش خواهد یافت. 

در پایان باشگاه «یک فنجان دانایی» به مربی گری مهین کریمی معرفی گردید و با اهدای جوایزی از اعضای باشگاه و مربی ایشان تقدیر و تجلیل گردید.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت: 6:49