بیانیه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از آلبوم های موسیقی هنرمندان

ساخت وبلاگ
چکیده : بیانیه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان درباره آلبوم موسیقی« هم توار» به خوان... با عنوان : بیانیه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از آلبوم های موسیقی هنرمندان بخوانید :

بیانیه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان درباره آلبوم موسیقی« هم توار» به خوانندگی استاد بزرگ موسیقی بختیاری کوروش اسدپور منتشر گردید.

علیرحم شیخی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از آلبوم موسیقی «هم توار» اعلام داشت: همانگونه که مستحضرید آلبوم موسیقی«هم توار» به خوانندگی استاد بزرگ موسیقی بختیاری، کوروش اسدپور منتشر گردید.بر همه لازم است از پیشکسوت و ستاره موسیقی بختیاری حمایت شود و علاقمندان برای تهیه و استفاده از این آلبوم تنها به مراکز عرضه محصولات فرهنگی معتبر و مجوز دار مراجعه نمایند و از هرگونه کپی برداری جدآ خودداری نمایند تا لااقل با خرید لوح فشرده این آلبوم هزینه ساخت و تکثیر آن جبران شود و از نظر اقتصادی هنرمند مورد حمایت قرار گیرد. جهت حمایت از آثار فاخر و موسیقی بختیاری و جلوگیری از کپی رایت کردن که ضربه به اقتصاد فرهنگ می زند. در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال برآنیم تا از هنرمند نام آشنای موسیقی بختیاری «استاد کوروش اسدپور» حمایت همه جانبه خود را اعلام دارم و همچنین در این زمینه با هر گونه تخلف برخورد قانونی خواهد شد.

هنرمندان,...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 24 آذر 1396 ساعت: 7:41