برپایی نمایشگاه کتاب و علوم قرآنی ( با 50%تخفیف)در شهرستان لردگان : بدون عنوان

ساخت وبلاگ

چکیده : دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» در شهرکرد برگزار می شود.خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی هنری اداره کل ... با عنوان : بخوانید :
دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» در شهرکرد برگزار می شود.
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» برای کودک و نوجوان از برنامه های پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است که مرداد سال جاری در شهرکرد برگزار می شود.

علی للگانی، معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری امروز (18 خرداد) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام)، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها)، بزرگداشت حضرت احمد ابن موسی شاه چراغ (علیهما السلام) و همزمان با دهه کرامت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

وی افزود: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره اهل بیت (علیه السلام)، گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآور دندگان آثار حوزه فرهنگ و هنر رضوی و کمک به انتشار گسترده تر این عرصه معنوی از اهداف برگزاری دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» است.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، شخصیت و ابعاد زندگانی حضرت امام رضا (علیه السلام)، احادیث و هجرت امام رضا (علیه السلام) و سیره و فرهنگ رضوی را از محورهای دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» عنوان کرد.

 للگانی یادآور شد: علاقه مندان باید توجه داشته باشند فقط کتاب های داوری می شود که به طور مستقیم با سیره و فرهنگ رضوی مرتبط و مخاطب آن کودک و نوجوان باشد.

 وی مهلت ثبت نام در دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» برای کودک و نوجوان را اول تیر سال جاری اعلام کرد و گفت: اختتامیه دومین جشنواره «تولید کتاب رضوی» برای کودک و نوجوان 5 مرداد سال جاری برگزار می شود.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: علاقه مندان می توانند آثار خود را به آدرس رایانامه chb@farhang.gov.ir ارسال و یا به دبیرخانه جشنواره واقع در چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، خیابان آیت ﷲ کاشانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاونت فرهنگی و هنری تحویل دهند.

وی از ثبت نام الکترونیکی علاقه مندان در فراخوان دومین جشنواره تولید کتاب رضوی چهارمحال و بختیاری خبر داد و یادآور شد: علاقه مندان با مراجعه با آدرس الکترونیکی http://chb.shamstoos.ir/fa/home می توانند نسبت به ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.

 

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت: 16:16