برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای جام خلیج فارس در شهرستان لردگان

ساخت وبلاگ
چکیده : مسابقات بازی های رایانه ای جام خلیج فارس با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزا... با عنوان : برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای جام خلیج فارس در شهرستان لردگان بخوانید :

مسابقات بازی های رایانه ای جام خلیج فارس با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شبکه ملی فرهنگ هر ساله برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، دوره پنجم مسابقات بازی های رایانه ای جام خلیج فارس در سال 96 برگزار می گردد که میزبانی مرحله استانی این رویداد به مرکز بازیهای رایانه ای لردگان سپرده شده است و مرحله کشوری جام خلیج فارس در قزوین و به میزبانی مرکز دیجیتال استان قزوین انجام می شود.

در مرحله کشوری نفرات برتر استان ها حضور دارند و به افراد برگزیده یک میلیارد ریال جایزه نقدی تعلق می گیرد. تاریخ برگزاری مرحله استانی 12 الی 17 آبان است و مرحله نهایی مسابقات هفته اول آذر ماه برگزار می شود.

با توجه به استقبال جوانان و نوجوانان شهرستان لردگان و ایجاد زیر ساخت و امکانات توسط بخش خصوصی در مرکز بازی های رایانه ای لردگان مسئولان استانی تصمیم گرفتند میزبانی این دوره از مسابقات را به شهرستان لردگان و مرکز بازی های رایانه ای لردگان واگذار کنند. در مرحله استانی برای نفرات برتر حدود 20 میلیون ریال جایه نقدی و غیر نقدی در نظر گرفته شده است. پیش بینی می شود حدود 300 نفر در این دوره مسابقات در شهرستان لردگان شرکت کنند.

برگزاری,مسابقات,شهرستان,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 24 آذر 1396 ساعت: 7:41