برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان لردگان

ساخت وبلاگ
چکیده : اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی روز یکشنبه 14 آبان ماه در شهرستان لردگان برگزار شد. به گزارش روا... با عنوان : برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان لردگان بخوانید :

اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی روز یکشنبه 14 آبان ماه در شهرستان لردگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، روز یکشنبه 14 آبان ماه اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی به مناسبت روز شورای فرهنگ عمومی در محل دفتر امام جمعه شهرستان لردگان برگزار گردید.

این جلسه  با حضور حجت الاسلام و المسلمین تاج زاد امام جمعه شهرستان لردگان و اعضاء شورای فرهنگ عمومی در دفتر امام جمعه شهرستان لردگان برگزار گردید. در ابتدای این جلسه علیرحم شیخی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن تبریک به مناسبت روز شورای فرهنگ عمومی حمایت همه جانبه ادارات را از برنامه های فرهنگی و لزوم توجه بیشتر به مسائل فرهنگی را بیش از پیش خواستار شدند. و بیان کردند برای اینکه بتوانیم جلسات شورای فرهنگ عمومی را بهتر برگزار کنیم حمایت و همکاری همه دستگاه های فرهنگی را خواستاریم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین تاج زاد امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لردگان تعامل دستگاه های فرهنگی و برنامه ریزی مدون در این خصوص را خواستار شدند و از اعضای شورای فرهنگ عمومی خواستند جلسات شورای فرهنگ عمومی را بهتر و منظم تر برگزار نمایند. 

برگزاری,شهرستان,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 24 آذر 1396 ساعت: 7:41