جام بازیهای رایانه ای در شهرستان لردگان

ساخت وبلاگ
چکیده : مسابقات جام بازی های رایانه ای با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان لردگان برگزار م... با عنوان : جام بازیهای رایانه ای در شهرستان لردگان بخوانید :

مسابقات جام بازی های رایانه ای با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان لردگان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، دوره پنجم مسابقات بازی های رایانه ای جام خلیج فارس در سال 96 برگزار می گردد که میزبانی مرحله استانی این رویداد به مرکز بازیهای رایانه ای لردگان سپرده شده است و مرحله کشوری جام خلیج فارس در قزوین و به میزبانی مرکز دیجیتال استان قزوین انجام می شود.

در مرحله کشوری نفرات برتر استان ها حضور دارند و به افراد برگزیده یک میلیارد ریال جایزه نقدی تعلق می گیرد. تاریخ برگزاری مرحله استانی 12 الی 17 آبان است و مرحله نهایی مسابقات هفته اول آذر ماه برگزار می شود.

با توجه به استقبال جوانان و نوجوانان شهرستان لردگان و ایجاد زیر ساخت و امکانات توسط بخش خصوصی در مرکز بازی های رایانه ای لردگان مسئولان استانی تصمیم گرفتند میزبانی این دوره از مسابقات را به شهرستان لردگان و مرکز بازی های رایانه ای لردگان واگذار کنند. در مرحله استانی برای نفرات برتر حدود 20 میلیون ریال جایه نقدی و غیر نقدی در نظر گرفته شده است. پیش بینی می شود حدود 300 نفر در این دوره مسابقات در شهرستان لردگان شرکت کنند.

بازیهای,شهرستان,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 24 آذر 1396 ساعت: 7:41