نمایشگاه کتب و علوم قرآنی در چهارمحال و بختیاری گشایش یافت

ساخت وبلاگ
چکیده : خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه کتب و علوم قرآنی با ... با عنوان : نمایشگاه کتب و علوم قرآنی در چهارمحال و بختیاری گشایش یافت بخوانید :
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه کتب و علوم قرآنی با ۵۰ درصد تخفیف امروز (۲۰ خرداد) در نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، جواد کارگران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری امروز (20 خرداد) در آیین افتتاحیه نمایشگاه کتب و علوم قرآنی که در نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد برگزار شد،  گفت: نمایشگاه کتب و علوم قرآنی هرساله به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت 2 هفته در نگارخانه شهید شهرانی شهرکرد افتتاح می شود.

 

وی افزود: در این نمایشگاه کتاب‌های قرآنی، حدیث، ادعیه، کتب دینی و مذهبی، نرم‌افزارهای قرآنی و فرهنگی و سایر کتب با موضوعات عمومی علمی و آموزشی در راستای نشر ارزش‌ها، فرهنگ مکتوب و فرهنگ قرآنی به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان ارائه می‌شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه نمایشگاه علوم قرآنی در ایام تعطیل نیز آماده حضور علاقه‌مندان است، عنوان کرد: آحاد مختلف مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان می‌توانند صبح ها از ساعت ٩الی ١٣ و بعد از ظهر ها از ساعت ۱۶ الی ٢١ از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

کارگران دهکردی افزود: ترویج فرهنگ علوم قرآنی و آشنایی هر چه بیشتر اقشار مختلف با معارف و مضامین قرآنی از اهداف برگزاری نمایشگاه کتب و علوم قرآنی است.

 

وی گفت: نمایشگاه علوم قرآنی در شهرکرد از امروز (20 خرداد )تا 5تیر سالجاری برای بازدید علاقه مندان دایر است.

 

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: کتاب‌ها و نرم‌افزارهای ارائه‌شده در این نمایشگاه تا  50 درصد تخفیف به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 23 خرداد 1396 ساعت: 16:16