برگزاری جلسه برنامه ریزی دهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی مناطق زاگرس نشین در لردگان

ساخت وبلاگ
چکیده : جلسه برنامه ریزی پیرامون دهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی مناطق زاگرس نشین در شهرستان لردگان برگ... با عنوان : برگزاری جلسه برنامه ریزی دهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی مناطق زاگرس نشین در لردگان بخوانید :

برگزاری جلسه برنامه ریزی پیرامون دهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی در شهرستان لردگان جلسه برنامه ریزی پیرامون دهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی مناطق زاگرس نشین در شهرستان لردگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان، روز چهارشنبه ١٨ مرداد ماه جلسه ای جهت برنامه ریزی دهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی مناطق زاگرس نشین با حضور مدیران و مسئولین ادارات شهرستان لردگان در سالن اجتماعات شهید رجایی فرمانداری شهرستان لردگان برگزار شد.

در ابتدای جلسه علی فتاحی بخشدار مرکزی بیان کرد باید تمام تلاش و همت خود را در جهت انجام و اجرای هر چه بهتر جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی امسال به کار گیریم و از تمام نهادها و ادارات خواستند همکاری و تعامل لازم برای برپایی هر چه بهتر این جشنواره با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان و زیر مجموعه های آن داشته باشند.

در ادامه جلسه علیرحم شیخی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لردگان و دبیر اجرایی جشنواره ضمن اعلام انتشار فراخوان جشنواره و تاریخ برپایی جشنواره در روزهای هشتم و نهم شهریور ماه، در خصوص نحوه ی برگزاری جشنواره ایراد سخن کردند و به برخی از مشکلات موجود در نهمین جشنواره شاهنامه خوانی و نقالی و عدم همکاری برخی ادارات و نهادها اشاره کردند و تعامل و همکاری بیشتر ادارات را جهت خروجی بهتر جشنواره خواستار شدند.

...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : جمعه 20 مرداد 1396 ساعت: 6:21